SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Doğankentspor’da Görev Dağılımı Yapıldı

Haber Giriş Tarihi: 18.12.2012 16:31
Haber Güncellenme Tarihi: 18.12.2012 16:31
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.dogankentgazetesi.com
Doğankentspor’da Görev Dağılımı Yapıldı
Bu hafta sonu, Doğankent Merkez Mahallede bulunan Kulüp binasında bir araya gelen Yönetim Kurulu Asil üyeleri kendi aralarında yaptıkları seçimle Başkanlığa tekrar Yusuf Özden’i seçtiler.
 
Yönetim Kurulu asil üyeliklerini seçilen üyelerin kendi aralarında yaptıkları görev dağılımı sonucunda; Başkanlığa Yusuf Özden, 2.Başkanlığa Selçuk Patan, Sekreterliğe Rasim Ünlü, Saymanlığa Ahmet Şahin, Futbol Şubesi Sorumluluğuna Ömer Ünlü, Basın Sözcülüğüne Ömer Tekin, Halkla İlişkiler Temsilciliğine Ahmet Ali Ünlü, Tesisler ve Altyapıdan Sorumlu Yöneticiliğe Emrullah Alim getirildi.
 
Yine; yeni Yönetim Kurulunun yaptığı ilk toplantıda, Yönetim Kurulu Üyesi İşadamı Osman Âlim’in de İstanbul Sorumlusu olarak görevlendirilmesine karar verildi.
 
Doğankentspor Kulübü Yönetim Kurulu, yaptığı toplantıda ayrıca kulüp adına bağış, yardım ve malzeme alımında yetkili olan yönetim kurulu üyelerini de belirleyerek, yapılacak yardımların ve bağışların belirli bir düzen içerisinde, yönetim kurulunun bilgisi dahilinde yapılması yönünde prensip kararı aldı.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Doğankent Gazetesi, Harşit Vadisi'nin Sesi
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.