SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Tekin “Türk Polisi Halkın Gurur Kaynağıdır”

Haber Giriş Tarihi: 11.04.2014 11:06
Haber Güncellenme Tarihi: 11.04.2014 11:06
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.dogankentgazetesi.com
Tekin “Türk Polisi Halkın Gurur Kaynağıdır”
İlçe Emniyet Amiri Murat Cabbar ve emniyet teşkilatı çalışanlarının gününü kutlayan Başkan Tekin, yaptığı konuşmada “Her zaman ve her şartta Emniyet teşkilatının değerini, müstesna hizmetlerini çok gerekli görüyorum. Şerefli dürüst çalışkan fedakar teşkilatımıza her zaman güven duyduk. Ve her zaman güveneceğiz.
 
Türk Polis Teşkilatının Fedakâr Mensupları, Türk Polis Teşkilatının 169. kuruluş yıldönümünü idrak etmekten ve kutlamaktan son derece mutluluk duymaktayım. Emniyet Teşkilatımız, kurulduğundan bugüne Türk halkının huzur ve mutluluğunu, mal, can ve namus güvenliğini sağlamak, insan hak ve özgürlüklerini korumak için, canla başla çalışmıştır.
 
Bugün de, Anayasa ve yasalarımızın kendine verdiği yetki ve sorumluluk çerçevesinde, Türkiye Cumhuriyeti'ne yürekten bağlı olarak ve üstün bir hizmet anlayışıyla görevini fedakarca sürdürmektedir. 
 
Kahraman Türk Polisi, canından aziz bildiği vatanımızı, milletimizi ve devletimizi koruma ve iç güvenliği sağlama görevini sürdürürken, gerektiğinde kanını ve canını vermekte, şehit ve gazi olmaktadır. Toplumumuz bugün barış ve huzur içerisindedir. Bu huzurun sağlanmasında en büyük emek ise güzide Türk Polis Teşkilatı mensuplarınındır. 
 
Türk Polisi içerisinden çıktığı halkın gurur kaynağıdır. Teşkilatımız bugün 169 yaşında. Geçen bu sürede polis teşkilatımız gittikçe güçlenmiş modern araç ve gereçlerle donatılmış, teknolojik alt yapıya sahip bir konuma gelmiştir. O yüzden birliğimizin ve beraberliğimizin en önemli unsuru olan teşkilatımıza sahip çıkmak her Türk Vatandaşının en önemli görevlerinden biri olmalıdır.’’ dedi. 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Doğankent Gazetesi, Harşit Vadisi'nin Sesi
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.