SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Giresun Adına Beklenen Kıvılcım Çakıldı

Haber Giriş Tarihi: 26.01.2015 19:47
Haber Güncellenme Tarihi: 26.01.2015 19:47
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.dogankentgazetesi.com
Giresun Adına Beklenen Kıvılcım Çakıldı

Toplumsal paylaşım, toplumsal hareket etme anlayışını benimseyip, bu doğrultuda kamuoyunu aydınlatan, bilgilendiren Giresun Medya Platformu, Giresun’un sesi olarak da, toplumsal dayanışmanın da örneklerini veriyor.
 

 Giresun menfaatleri doğrultusunda yeni yönetim kurulu ile değişim ve gelişim sloganı ile yola çıkan Giresun Medya Platformu genel kurul sonrası ilk toplantısını federasyon merkezinde yaparak, İstanbul’da bulunan Giresun medyasını kucaklamak, birlik, beraberliği sağlamak adına ilk kıvılcımı çaktı.
 

Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, Giresun Federasyon Başkanı Hasan Turan’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek, amaçlarının İstanbul ve Giresun genelinde tüm medya kuruluşları ile birlikte Giresun menfaatleri doğrultusunda, hızlı haber akışı sağlamak, Giresun adına hak ettiği tanıtımını yapmak, toplumsal sorunlarına çözüm aramak, Giresun kültürel kimliğini korumak, üyeler ile iletişimi sağlamak, amacına uygun faaliyet gösteren Sivil toplum kuruluşlarına basın desteği vermek, yol gösterici yayınlar yapmak, teşvik etmek onlar ile işbirliği yapmak ve medya kuruluşları ile birlik ve beraberlik içinde sosyal ve kültürel çalışmalar yürütmek olduğunu belirtti.

Toplantıya katılarak yeni yönetimi tebrik eden Federasyon Başkanı Hasan Turan yaptığı konuşmada, Giresun Medya Platformunun kurucuları arasında olduğunu, Giresun Federasyon merkezinin platforma her zaman açık olduğunu, eğitim semineri, toplantı ve diğer faaliyetler için mekânı kullanmaya açık olduğunu belirterek, Giresun tanıtımına büyük katkı sağlayan platforma başarılar dileyerek, her zaman desteğe hazır olduklarını söyledi.
 

15 kişilik geniş yönetim kadrosu ile görev dağılımı yapan Giresun Medya Platformu, başkan, başkan yardımcıları ve genel sekreter belirlendi. Başkan yardımcıları aracılığı ile sorumluluk alanları belirlenerek, bu alanlarda oluşacak çalışma komisyonları ile faaliyet alanlarında yapılması gereken hususlar hakkında yönetim kurulu ile görüş alışverişi yapılacak.
 

Medya Platformu adına internet sitesi, yazılı gazete ve televizyon programı yapma adına önemli kararlar alan yönetim kurulu, ilk kıvılcım sonrası heyecan ateşini daha büyütmek için Şubat ayında faaliyetlere hızlı bir şekilde başlıyor.
 

Giresun adına beklediğiniz kıvılcım çakıldı… Hizmet ateşi büyütmek de sivil toplum kuruluşlarına düşüyor... Hayırlı, uğurlu olsun

 
 
GİRESUN MEDYA PLATFORMU GÖREV DAĞLIMI

Sadi Toygar: Başkan

İbrahim Balcıoğlu: Başkan Vekili

Abdullah Öner Meral: Genel Sekreter

Şaban Kutlu: Başkan yardımcısı, Görele, Çanakçı, Eynesil sorumlusu

Hasan Kübüç: Başkan yardımcısı, Tirebolu, Doğankent, Güce, Espiye, Yağlıdere sorumlusu

Tülay Dolu: Başkan yardımcısı, Şebinkarahisar, Alucra, Çamoluk sorumlusu

Ethem Bakar: Başkan yardımcısı, Giresun merkez, Dereli, Keşap, Piraziz, Bulancak sorumlusu

İlhan Çabukol: Başkan yardımcısı, Yerel yönetimler sorumlusu

Oğuzhan Kılıçaslan: Başkan yardımcısı, bilişim ve ARGE sorumlusu

Metin Ruşen: Başkan yardımcısı, Ulusal, yerel televizyonlar ve yazılı gazeteler ile halkla ilişkiler ve reklam sorumlusu

Yahya İpek: Başkan yardımcısı, siyasi ilişkilerden sorumlu

Aydın Kömürcü: Başkan yardımcısı, sivil toplum kuruluşları, gazete, reklam ve halkla ilişkiler sorumlusu

Komisyonlardan sorumlu yönetim kurulu üyeleri Şeref Sinirlioğlu, Timur Tahmaz, İbrahim Cirit

Her başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyeleri, oluşturacakları çalışma komisyonları ile faaliyet alanlarını belirleyip, çözüm önerilerini kamuoyu ile paylaşacak.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Doğankent Gazetesi, Harşit Vadisi'nin Sesi
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.