SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yönetimin Doğankent Çıkarması

Haber Giriş Tarihi: 20.12.2012 19:18
Haber Güncellenme Tarihi: 20.12.2012 19:18
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.dogankentgazetesi.com
Yönetimin Doğankent Çıkarması
Göreve yeniden seçilen yönetim kurulu üyeleri gerçekleştirdikleri nezaket ziyaretleriyle hem Doğankent’in yönetiminde söz sahibi olan idarecilerle tanışmak hem de Doğankentspor’un gelecekteki hedeflerini anlatmak için böyle bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ettiler.
 
Kulüp Başkanı Yusuf Özden’in başkanlığında yönetim kurulu üyeleri 2.Başkan Selçuk Patan, Kulüp Sekreteri Rasim Ünlü, Futbol Şubesi Sorumlusu Ömer Ünlü, Muhasip Ahmet Şahin, Basın Sözcüsü Ömer Tekin ile Takım sorumluları İbrahim Ünlü ve Atilla Turfan’dan müteşekkil heyet Kaymakam, Belediye Başkanı ve İlçe Jandarma Komutanı ile bazı kamu kurumları ve ilçede faaliyet gösteren bazı şirket yöneticilerini ziyaret etti.
 
 

KAYMAKAM KARANFİL’E ZİYARET
 
Doğankent Kaymakamı Bilgehan Karanfil’e yapılan ziyarette bir süre karşılıklı sohbet edilerek, Doğankent ilçesinde sporun bir yaşam biçimi haline getirilmesi, sporun sadece futbol değil diğer branşlarda da gerçekleştirilmesi için altyapı çalışmalarının gerçekleştirilmesi gibi konularda görüş alışverişinde bulunuldu.
 
Kaymakam Karanfil, göreve geldikleri günden itibaren ilçede eksikliği hissedilen bazı hizmetlerin tamamlanması için gerekli bütün girişimleri yaparak bazı konularda belirli bir aşama kat ettiklerini ancak istenilen seviyeye ulaşması için bütün tarafların özveri ile bu eksikliklerin tamamlanması yönünde çaba sarf etmeleri gerektiğini ifade etti.
 
Kulüp Başkanı Özden’de Doğankentspor kulübü olarak başta Kaymakam Bilgehan Karanfil olmak üzere, diğer kaymakamlık çalışanları tarafından her zaman yardım gördüklerini, bu yardımlar sayesinde de Doğankent’te sporun belli bir noktaya gelmesinin önünün açıldığını, gelecek günlerde daha iyi ve kalıcı hizmetlere hep birlikte imza atmak arzusunda olduklarını belirtti. Ziyaretin bitiminde Yönetim Kurulu tarafından isminin yazılı olduğu takım forması Kaymakam Karanfil’e hediye edildi.
 
 
BELEDİYE BAŞKANI KABADAYI’YA ZİYARET
 
Yönetim Kurulu Üyeleri olarak Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı’yı makamında ziyaret eden heyet bugüne kadar kulübe verdiği katkılardan dolayı kendisine teşekkür edilerek isminin yazılı olduğu bir forma hediye edildi.
 
Belediye Başkanı Kabadayı’da kendisine yapılan bu ziyaretten son derece memnun olduğunu belirterek formayı sadece bir hatıra olarak almadığını, bu formayı giyerek halı saha maçlarına da çıkabilirim diye espri yaptı.
 
Kulüp Başkanı Özden, Doğankent’te sporun bir yerlere gelmesi için elbirliği ve işbirliği yapılması gerektiğini, bunun için tarafların kendine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmek suretiyle gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak, sosyal çevreye uyum sağlamalarına katkı sağlayacaklarına inandığını ifade etti.
 
İLÇE JANDARMA KOMUTANI’NA ZİYARET
 
Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Jandarma Komutanı Cemil Arslan’ı makamında ziyaret ederek kendisinin iyi bir taraftarları olması ve spora verdiği desteğinden ötürü takdirle karşıladıklarını ifade ederek kendisine ismi yazılı kulüp formasını hediye ettiler.
 
Ziyarette; Kurumların böyle güzel işbirliği ile gençleri kötü alışkanlıklardan kurtararak suç işleme oranlarının düşürülebileceği, onların içerisindeki enerjiyi sportif faaliyetlerle boşaltılarak topluma ve kendi sağlıklarına faydalı işler yapma noktasında görüş alış verişinde bulunuldu.
 


EÜAŞ-HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET
 
Doğankent EÜAŞ-HES İşletme Müdürlüğü’ne de ziyarette bulunan yönetim kurulu üyeleri burada İşletme Müdürü Kamil Dağınık ve Personel Müdürü Kağan Kıymazaslan ile bir süre karşılıklı sohbet ettiler. İşletme Müdürü Dağınık, kendilerinin böyle çalışmalarda bulunan oluşumlara her zaman sıcak baktıklarını, bunun için işletmenin sosyal tesislerinin imkanlarından kulüp faaliyetleri sırasında her zaman faydalanabileceklerini ifade ederken, Başkan Özden’de Doğankentspor yönetimi olarak gerçekleştirdikleri ziyaretler sırasında kendilerini hep memnun edici bir karşılama görmekten son derece mutlu olduklarını dile getirdi. Daha sonra her iki yöneticiye de kulübün birer forması hediye edildi.
 
 
DOĞUŞ PROJE MÜDÜRÜNE ZİYARET
 
Doğankent ilçesindeki kurum ve kuruluş ziyaretlerinin bir ayağında ise Doğankent ilçesi Sadaklı Mahallesinde yapımı devam eden DOĞUŞ firmasına ait HES inşaatının Proje Müdürü Hakan Güney vardı. Kulüp başkanı Özden tarafından kendisine adının yazılı olduğu bir forma hediye edilen Proje Müdürü Güney, gerek firma olarak gerekse bireysel olarak her zaman toplumsal projelere destek verdiklerini, küçük bir ilçede sporun böylesine sevilmesine vesile olan bir oluşuma her zaman katkı sağlayacaklarını ifade ederek. Doğankentspor’u medyadan sürekli takip ettiğini belirtti.
 
Kulüp Başkanı Özden, ziyaretlerinin amacının ilçede söz sahibi kurum ve kuruluşların yetkilileri ile tanışmak ve onlarla geleceğe yönelik projeler hakkında görüş alışverişinde bulunmanın yolunu açabilmek olduğunu, böyle sosyal sorumluluk gerektiren çalışmalarla hem ilçemizin tanıtımı yapılmakta, hem de çok fazla bir etkinliği olmayan ilçe halkına belirli dönemlerde de olsa farklı bir heyecan yaşatmak arzusunda olduklarını ifade etti.
 
KOLİN PROJE MÜDÜRÜ HEYETİ İÇERİ ALMADI
 
Yapılan ziyaretler çerçevesinde KOLİN firmasında bir ziyaret gerçekleştirildi ancak şantiye yetkilileri tarafından bu talep olumsuz karşılanarak heyet içeri alınmadı ve kendilerine randevu verilmedi.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Doğankent Gazetesi, Harşit Vadisi'nin Sesi
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.