20 Temmuz 2018 Cuma

Medya Platformu'ndan Şebinkarahisar'a Gece Desteği

medya-platformundan-sebinkarahisara-gece-destegi

17 Ocak 2015 günü İstanbul Abdi İpekçi Arena’da düzenlenecek olan Giresun’un Şebinkarahisar ilçesi Derneği 50. Kuruluş yıldönümü etkinliklerine İstanbul’da kurulu Giresun Medya Platformu üyeleri yazılı ve görsel basın desteği verme kararı aldı.
11 Ocak 2015 Pazar 17:55

 

İstanbul Okmeydanı’nda bulunan Şebinkarahisarlılar Derneğin de kahvaltılı bir toplantı ile bir araya  gelen Giresun Medya Platformu üyesi basın mensupları 17 Ocak tarihinde yapılacak   Şebinkarahisarlılar gecesinde tam kadro yer alarak gecenin ve etkinliklerin haber akışı konusunda  Şebinkarahisarlılar derneğine destek kararı aldılar.

Şebinkarahisarlılar Derneğinde Şebin Medya Kurucusu ve İmtiyaz Sahibi Sadi Toygar’ın kahvaltılı  toplantıda konuğu olan Giresun Medya Platformu üyesi gazeteciler Abdi İpekçi Arena’da yapılacak Şebinkarahisarlılar Derneği 50. Yıl etkinliklerinde yer alarak geceden ve gecede yer alacak etkinliklerden haber aktarımı konusunda ortak karar aldılar.


Toplantıya Kanal28 TV, Şebin Medya, Medya Giresun, Gurbetçi Giresun, Doğankent Gazetesi, Giresunlular Haber, Vatan Giresun Gazetesi, Almanya Giresunlular Derneği Dergisi, Giresun Ajans, Halil Derya Alucra, Medya Tirebolu gazetesi temsilcileri katıldılar.

Toplantının açılış konuşmasını Giresun Medya Platformu Başkanı Ali Şükrü Kara yaptı, Ali Şükrü Kara “Çok önemli bir gündem ile Şebinkarahisarlılar derneğinde bir araya geldik. 50. Yılını kutlayacak olan bu Giresun derneğimiz çok önemli işlere imza atmış sivil toplum kuruluşlarımıza örnek teşkil etmiş bir kurumdur. 17 Ocak tarihinde yapılacak gece ve etkinlikler basın medya ve biz mensuplarını tabi olarak ilgilendiriyor. Bizde bu önemli gecede kurum olarak katkı sağlayıp yerimizi alacağız. Bu toplantı vesilesi ile birde duyuru yapmak istiyorum. 18 Ocak günü İstanbul Eyüp İSEDER’de Medya Platformumuz kongreside gerçekleşecektir. Yeni dönem Medya Platformumuza hayırlı olsun. Bu kongrede platformumuz üyesi bütün arkadaşlarımız aday olup katkı sağlayabilirler ” dedi.

Şebin Medya İmtiyaz Sahibi Organizasyon ev sahibi Sadi Toygar “ 50. Yıl etkinlikleri boyunca İstanbul’da yaşayan hemşerilerimiz hem yöresel ürünleri, yöresel sanatçıları, halk oyunlarını yöre yazarları ve kültür sanat adamalarının eserlerini sergileme fırsatı olacaktır. Abdi İpekçi Arena’da gündüz 16:00’dan itibaren 20:00’deki Ferhat Göçer konserine kadar bir çok etkinliğe imza atacağız.” Toplantıya Türkiye’de misafir olarak bulunan Almanya Stuttgart Bölgesi Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Başkanı Cevat Öksüz’de Almanya’da yayın hayatına devam eden Karadeniz Giresunlular Derneği Dergisi İmtiyaz Sahibi sıfatı ile katıldı.

Toplantıya katılan  Ali Şükrü Kara, Ethem Bakar, Yahya İpek, İbrahim Balcıoğlu, Sadi Toygar, Sami Aydın, Dilaver Yüksel, Halil Derya Tekler, Şaban Kutlu, Aydın Kömürcü, Cevat Öksüz, Abdullah Öner Meral gece ve Medya Platformu ile ilgili görüş ve önerilerini dile getirdiler.

 Haber okunma sayısı: 2681

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

cavuslu-da-ki-rant-kavgasi-

Çavuşlu’ da ki Rant Kavgası

20 Aralık 2012 Perşembe 21:20
kom-dogankentte-konferans-verdi

KOM Doğankent’te Konferans Verdi

12 Aralık 2012 Çarşamba 10:22
guce-tsmne-yeni-doktor-atandi

Güce TSM’ne Yeni Doktor Atandı

07 Aralık 2012 Cuma 23:46

ALT KATEGORİLER


ÖNE ÇIKAN HABERLER

AK Parti İl Yönetiminde İki Doğankentli!...

AK Parti Giresun 6.İl Kongresinde yapılan seçimler sonucu iki Doğankentli hemşehrimiz partinin A Takımında yer

Evlilik Öncesi Test Şart

Acıbadem Adana Hastanesi Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi Uzmanı Prof. Dr. Bülent Antmen, kemik ve kök hücre

Doğankent Derneği Öğrencilere Burs Verilecek

Bağcılar Doğankent Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Habsi Yazıcı, üniversite öğrencilerine burs vereceklerini

Ömer Tekin Basın Müdür Oldu

Doğankentli hemşehrimiz Ömer Tekin, Giresun Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine

Çatak Gecesinde Birlik Çağrısı

Doğankent Çatak Köyü’nün İstanbul Üsküdar Sultan Murat Mahallesinde 1997 yılında kurulan Çatak Köyü

DOYMUŞ KÖYÜNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

İstanbul Beykoz’da kurulu bulunan Doymuş Köyü Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği 10. Olağan Genel Kurulu 27

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

GİRESUN - HAVA DURUMU

GIRESUN